** etkinlikle ilgili önemli bilgiler **

** Etkinliğe katılabilmeniz için online kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Online kayıt yaptırmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

** Çadır Kiralama: Çadırı ve diğer kamp ekipmanları olmayan katılımcılar için çadır kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Çadır kiralama hizmetine; Çadır, mat, uyku tulumu, yastık ve çadır lambası dahildir. Çadır kiralama ücreti tüm etkinlik boyunca kişi başı sadece 80 TL’dir. Kiralık çadırlarımız 2 kişiliktir.

** Etkinliğimize katılabilmeniz için 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaşının altındakiler ancak yakınları ile birlikte etkinliğimize katılabilmektedirler. 

** Etkinliğimiz Abant Gölü Milli Parkı içinde bulunan tek kamp alanı olan “Abant Gölü Çadır ve Karavan Kamp Alanı”nda gerçekleştirilecektir. Katılımcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak lavabo, duş ve ortak mutfak kullanım alanları bulunmaktadır.

** Etkinlik alanı Abant Gölü Milli Parkı içinde olduğu için market ihtiyaçlarınızı etkinliğe gelmeden önce temin etmeniz faydalı olacaktır. Etkinlik alanında günlük temel ihtiyaçlarınız için büfe bulunacaktır.

** Etkinliğe ulaşım bireysel olarak yapılacak olup, Abant Gölü Milli Parkın tam önüne kadar toplu taşıma bulunmaktadır. Bolu otobüs terminalinden 22 No’lu hat ile Abant Gölü’ne günde 4 defa servis bulunmaktadır. Bu servislerle otobüs terminalinden Abant Gölü’ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Otobüs terminali ile Abant Gölü arasındaki servis saatlerini öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN

** Etkinlik boyunca sizlere lezzetli ve doyurucu menüler hazırladık ama siz de dilerseniz kendi yemeklerinizi yapabilirsiniz. Bireysel ateş yakmak serbesttir.

** Evcil hayvanlarınızı etkinliği getirebilirsiniz. Bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

** 0-10 Yaş arası çocuklar için etkinliğimiz ücretsizdir.

** Etkinliğimiz tam donanımlı ve güvenlikli bir kamp alanında yapılacağı için tuvalet, lavabo vb. tüm ihtiyaçlarınız imkanlar mevcut.

** Etkinlik boyunca yağış beklemiyoruz. Hava sıcaklığının ortalama 18-20 derece olacağı tahmin ediliyor. Gece sıcaklığı 8-10 dereceye kadar düşebileceği için ekipmanlarınız arasında; 10 derece konforlu bir uyku tulumu ve uygun bir mat olması sizi rahat ettirecektir.