araç ile ulaşım

Etkinlik alanımıza aracınızla ulaşmak oldukça kolaydır. Etkinliğiniz Abant Gölü Çadır Kamp Alanı’nda yapılacaktır. “Google Harita” veya “Yandex Harita” kullanarak “Abant Gölü Çadır Kamp Alanı” arama yapmanız yeterli olacaktır. 

Ayrıca ihtiyaç duymanız halinde etkinlik alanımızın GPS kordinatları:

40°36’42.6″N
31°17’27.7″E

ÖNEMLİ: Abant Gölü çevresindeki yol “Tek Yön“dür. Bu nedenle Milli Parka giriş yaptıktan sonra alana ulaşmak için gölün etrafını dolaşmanız gerekmektedir.

otobüs ile ulaşım

Etkinlik alanımıza otobüsle ulaşmak oldukça kolaydır. Etkinliğiniz Abant Gölü Çadır Kamp Alanı’nda yapılacaktır. Öncelikle Türkiye’nin herhangi bir şehrinden “Bolu Otobüs Terminali’ne” ulaşmanız gerekmektedir. Birçok şehirler arası otobüs firmasının Bolu’ya seferleri bulunmaktadır. 

Bolu Otobüs Terminali’nde indikten sonra Terminalden hareket eden 22 Numaralı belediye otobüsüne binerek doğrudan Abant Gölü Milli Parkı’na ulaşabilirsiniz. 22 Nolu belediye otobüsü günde 4 defa sefer yapmaktadır. Otobüsün hareket saatlerini öğrenmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Abant Gölü Milli Park girişine ulaştığınızda hemen sol tarafınızdan devam eden yoldan yürüyerek etkinlik alanımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

dikkat edilmesi gerekenler

  • Abant Gölü yüksek bir rakıma sahip olduğu için hava sıcaklığı mevsim normallerinin biraz altında olabilecektir. Bu nedenle etkinliğe gelirken, her ihtimale karşı kalın birkaç kıyafetinizin olması önemlidir. Özellikle çocuklarıyla gelecek katılımcılarımızın bu konuda hazırlıklı olmasında fayda bulunmaktadır.
  • Etkinlik boyunca tahmini hava durumu; Gündüz sıcaklık en yüksek 25-26 derece, gece sıcaklığı en düşük 10-12 derece beklenmektedir.
  • İlk defa kamp yapacak ve kiralık çadır kullanacak katılımcılarımız gece üşüme ihtimaline karşı kalın çorap, içlik vb. kıyafetler getirebilirler. 
  • Alanda kamp malzemeleri satışı olacaktır. Eksik olan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca Kampciyiz.com’dan 5 Haziran’a kadar istediğiniz ürünü satın alırsanız, siparişinizdeki ürünleri etkinlik alanında teslim alabilirsiniz.
  • Alanın zemini çim ve alan orman ile çevrili olduğu için doğrudan yerde ateş yakmak yasaktır. Ancak ateş kutusu, mangal vb. şeyler kullanarak bireysel ateş yakılabilir. 
  • Alanda içme suyu ücretsiz olarak sağlanacaktır.
  • Etkinlikte görüşmek dileğiyle!